News:

Популярний курорт захопив в полон понад 200 українців

28.04.2018
"Голодні і замерзли"
На курорті в Єгипті застрягли 200 українців

Понад 200 українських туристів застрягли в аеропорту єгипетського міста Шарм-ель-Шейх. Всі вони повинні були летіти до Львова.

Начальник управління Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич повідомив, що 28 квітня їх забере борт з України, передає "112-Україна".

Крім того, Кирилич зазначив, що йдеться про приблизно 215 людей, проте точну кількість українських громадян, які перебувають у Шарм-ель-Шейху, поки невідома.

"За інформацією туроператора та українського консула, громадяни України, які не змогли повернутися до Львова 27 квітня, зараз перебувають в одному з готелів міста. Частина з них залишалася в аеропорту", — сказав Кирилич.

Дипломат також повідомив, що люди можуть перебувати в приміщенні аеропортів не більше двох годин, у зв’язку з вимогами адміністрації аеропорту та надзвичайного стану в країні.

"Тому частині людей, які залишалися в аеропорту, довелося повернутися в готель і там чекати свого повернення в Україну. Туроператор забезпечує всі потреби, що виникають в таких ситуаціях, за свій рахунок", — запевняє він.

Як говорить Кирилич, після обіду 28 квітня літак з України забере туристів на батьківщину.

Також він додав, що львівський аеропорт був не в змозі прийняти літак, замовлений туркомпанією в авіакомпанії EGYPTAIR, тому довелося замовляти літак з України.

Пасажири, які застрягли в Єгипті, говорять про те, що затримка сталася через компанію YanAir.

"Вже майже добу не можемо повернутися додому, рейс Шарм Ель-Шейх, авіакомпанія YanAir5216. Ніхто ніякої інформації не надає. Нас до 200 осіб, з них 45 дітей, всі голодні і дуже замерзли", — обурилася туристка Ганна Сало на сторінці "Varta 1 Львів" у Facebook.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", украинское МЗС наполегливо рекомендує українцям враховувати при плануванні своєї відпустки, що на сьогоднішній день в Єгипті триває режим надзвичайного стану, а також не припиняється проведення антитерористичної операції в країні.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/populyarnyy-kurort-zahopyv-v-polon-ponad-200-ukrayinciv”

США-Россия Анна Щерба запрещенная символика Войнова Мария Якубович Юлия Лекхим Юрушев Леонид Степанов Игорь слоны Матвиенко Сергей Литинецкая Мария Расхитителю «Роснефти» грозят убийством Ильдар Узбеков оказался плохим зятем для Александра Щукина Банкир Костин нашел лишний миллиард для рейдера Винокурова На Кубани в связи с делом родственника Робсона арестован крупный застройщик Юрий Оганян Депутат «без уголовного прошлого» Анатолий Бифов хочет вернуть себе титул «водочного короля» Почему самураи из фирм «Dentsu Aegis Network» и «Action» под японской крышей становятся обнальщиками Кочнев Александр Кириенко Владимир Зорькин Валерий Зиринов Сергей Душутин Алексей   Арсен Аваков Гинер Евгений Анисимов Василий Аксенов Сергей Валерьевич Голубицкий Вениамин Орлов Алексей Бурлаков Денис Макаров Игорь Лихачев Алексей Азатян тасует кадры АНАТОЛИЙ ПАХОМОВ ОТДАЛ СОЧИ МАФИИ «Меркатор»: бюджет Москвы «пилит» международная мафия Коньков Павел Колесников Борис Кацыв Денис Пётр Валерьевич Осипов Карапетян Саак Исаев Юрий

Редакция