News:

Близько 200 українських туристів не можуть вилетіти з Єгипту, рейс чекають більше доби

28.04.2018
 Багато туристів поїхали відпочивати з дітьми

Близько 200 українських туристів не можуть повернутися додому з Єгипту більше доби.

Як розповіла одна з відпочиваючих Анна Сало, рейс до Львова в аеропорту Шарм-ель-Шейха очікують близько 200 осіб, з них 45 дітей.

"Все голодні і дуже замерзли! Діти плачуть", — написала вона.

Сало додала, що рейс повинна була виконувати компанія YanAir.

За словами іншої туристки Софії Васильченко, рейс очікували близько 4:00 ранку 27 квітня, проте його переносили до десяти разів. Відзначається, що люди брали путівки у туристичної компанії Join up.

У коментарях до одного з постів про очікування туристка Христина Бобух написала, що ніхто нічого не пояснює, вильоти переносяться, а в готелі вимагають звільнити готельні номери.

У туристичній компанії поки не коментують інцидент, інформація про затримку вильоту на сайті відсутня.

У той же час, начальник управління департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що очікується прибуття літака з України в Єгипет, який забере туристів, найближчим часом, пише 112 Україна.

За його словами, новий літак за туристами відправляють через те, що у львівського аеропорту, куди планують повернутися українці, "не було можливості прийняти замовлений туркомпанією літак".

Кирилич підкреслив, що туристи знаходяться в готелях, оскільки знаходитися на території аеропорту можна не більше двох годин.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/blizko-200-ukrajinskikh-turistiv-ne-mozhut-viletiti-z-jehiptu-rejs-chekajut-bilshe-dobi-2467042.html”

США-Россия Анна Щерба запрещенная символика Войнова Мария Якубович Юлия Лекхим Юрушев Леонид Степанов Игорь слоны Матвиенко Сергей Литинецкая Мария Расхитителю «Роснефти» грозят убийством Ильдар Узбеков оказался плохим зятем для Александра Щукина Банкир Костин нашел лишний миллиард для рейдера Винокурова На Кубани в связи с делом родственника Робсона арестован крупный застройщик Юрий Оганян Депутат «без уголовного прошлого» Анатолий Бифов хочет вернуть себе титул «водочного короля» Почему самураи из фирм «Dentsu Aegis Network» и «Action» под японской крышей становятся обнальщиками Кочнев Александр Кириенко Владимир Зорькин Валерий Зиринов Сергей Душутин Алексей   Арсен Аваков Гинер Евгений Анисимов Василий Аксенов Сергей Валерьевич Голубицкий Вениамин Орлов Алексей Бурлаков Денис Макаров Игорь Лихачев Алексей Азатян тасует кадры АНАТОЛИЙ ПАХОМОВ ОТДАЛ СОЧИ МАФИИ «Меркатор»: бюджет Москвы «пилит» международная мафия Коньков Павел Колесников Борис Кацыв Денис Пётр Валерьевич Осипов Карапетян Саак Исаев Юрий

Редакция