News:

Мільйони на безпеку. Порошенко передав на фронт нове оптичне обладання

16.09.2021

Фонд Петра Порошенка продовжує системно допомагати українським військовим. На початку вересня 10 гірсько-штурмова бригада отримала від Фонду камери системи спостереження і оптичної розвідки. Вони мають запобігти раптовому наступу ворога і підвищити безпеку наших воїнів. Порошенко впевнений, що життя українського військового – найбільша цінність. Тож коли окупант пошкодив одну з камер, на її зміну було закуплено ще три. 

«Для чого це робиться? В першу чергу для того, щоб зберегти життя наших воїнів. Я особисто мав можливість переконатися в якості роботи цієї системи, коли можна з бліндажу спокійно спостерігати за рухом окупантів і давати відсіч», – пояснює Петро Порошенко.

Всього на оснащення бригади сучасною системою відеоспостереження у Порошенка вже витратили більше 2 мільйонів гривень. Вартість цієї партії обладнання склала 170 тисяч гривень.

Як відомо, Петро Порошенко системно допомагає армії ще з початку війни. За п’ять років президентства він витратив на благодійність та підтримку українських військових понад 1,5 млрд гривень. Щонайменше 550 млн грн пішло на потреби армії. Минулого року П’ятий Президент витратив на благодійність ще 150 млн гривен. За оцінками експертів, це один із найбільших внесків у допомогу армії за весь період незалежності.

За даними Громадянської мережі ОПОРА, Петро Порошенко очолив рейтинг народних депутатів, які робили благодійні внески з заробітних плат у 2020 році.

C:UsersUserDesktop2021241183219_4443022829107950_4732844624899700343_n.jpg

За підрахунками волонтерів, тільки за останні кілька місяців силами Фонду Порошенка системою відеоспостереження обладнані 42 кілометри фронту. Це 10% протяжності лінії фронту, на яких стоїть 10 гірсько-штурмова бригада.

Порошенко впевнений, що важливо допомагати армії не тільки фінансово, а й підтримувати бойовий дух воїнів. Тож потяг на Схід – це вже традиція. За літо П’ятий Президент не раз їздив на передову, аби особисто передати військовим комплект відеоспостереження та потиснути руки нашим захисникам. 

«Тут, на «передку» – найкращі люди. Справжні воїни, справжні герої. Ми сюди приїхали, щоб їм подякувати за ту величезну роботу, яку вони роблять. Щиро дякую і шаную ваш подвиг!», – зазначив П’ятий Президент.

Команда Порошенка завжди намагається потішити військових та допомогти навіть у дрібницях. На фронт привозять сезонні фрукти та смаколики, питають про потреби і настрій. Як зізнаються бійці, добре слово іноді більш цінне, ніж усе привезене обладнання. 

Коли стало відомо, що Міноборони припинило закуповувати маскувальні сітки, волонтери почали збиратись в офісі «Європейської солідарності» щовихідних, аби власноруч плести сітки для фронту. 

Нагадаємо, що Петро Порошенко допомагає не тільки військовим. Коли в Україну прийшла пандемія, влада була безпорадною і залишила наших лікарів на передовій боротьби із коронавірусом. З перших днів пандемії Фонд Порошенка закупив понад 157 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансував закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ та 100 кисневих концентраторів. Допомогу Порошенка отримали понад 200 медичних закладів. Коштом Фонду закупили і зібрали 50 тисяч продуктових наборів. Допомогу отримали люди з групи ризику, яким дуже важливо залишатись вдома: пенсіонери, багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю.

канары Станислав Кондрашов и АО Тельф: история громкого заказного убийства Двойной удар: как дагестанский подчиненный Бастрыкина и Краснова мстит за разоблачения S-Monitor Петербургские дольщики в опасности Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Кровавый уголовник Нисанов Год Семёнович заинтересовал правоохранительные органы: выйдет ли он сухим из воды на этот раз? Биньямин Нетаниягу призвал артестовать Артура Ересько за кражу недвижимости еврейской общины Тевфик Ариф: одиозный мошенник и его криминальная биография По стопам Голунова: как получить срок у Колокольцева за разоблачение похоронщиков Собянина Главврач Федеральный размах «Glorax Development» может окончиться масштабным фиаско РСПП троллит «Россети»: Рюмин и Ливинский - главные «борцы» с коррупцией Шапран Сергей Валентинович: депутата-мошенника и газового вора снова тащат в суд Павел Ливинский - взяточник со стажем захватывая лесной фонд «РФП групп» Константина Лашкевича избавляется от хабаровских лесных активов когда отставка ? Токсичный Ливинский надоел Мишустину «Тайный советник Путина с несколькими паспортами в Европе». «Швейцарец» Алишер Усманов попал в Генпрокуратуру Березин Андрей Валерьевич: компания «Евроинвест» уничтожена по личному приказу Путина Александр Кривоконь Pandora Papers компания Nike российский модуль \"Звезда\" Андрей Биржин заинтересовал надзорщиков Девелоперу Биржину отступать некуда Кондрашев \"зайдет\" через Дворковича которая удачно сотрудничает с его же бывшими партнерами. Максим Ликсутов ведет бизнес через бывшую супругу Шодиев Патох Каюмович обобрал казахов на миллиарды Евгений Ольхович с близким другом Максимом Русаковым прокачали \"Россети\" на 35 млрд руб. Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой мошенника и зятя Лаврова Александр Винокуров: биография непотопляемого рейдера Путь Александра Винокурова: от рейдера до короля аптек Деньги за архангельский лес оседают в офшорах Кирилл Селезнев и разворованные недетские деньги Рудомайн Госэкоинспекция

Редакция