News:

Порошенко передав військовим обладнання на мільйон гривень

15.07.2021

П’ятий Президент Петро Порошенко вкотре побував на передовій і особисто привіз партію обладнання майже на мільйон гривень. Він передав військовим комплект відеоспостереження, 5 потужних генераторів та 2,5 кілометри тіньової сітки. Таким чином Фонд Порошенка забезпечив повний комплект оптичної розвідки для 10 ОГШБр. Кошти на закупівлю техніки зібрали спільними силами Фонду і волонтерів. 

C:UsersUserDesktop2021207941474_2503568363110874_3886265068086152222_n.jpg

«До нашої співпраці з 10-ю бригадою долучились 3124 особи. Хтось  перерахував 5 гривень, хтось – 5 тисяч, хтось 10 тисяч. Дуже важливо, щоб ви на власні очі побачили, що в повному обсязі генератори, комплекси спостереження, сітки – тільки сьогоднішньою партією майже на мільйон гривень все приїжджає і передається нашим воїнам. В надійні руки. Тут абсолютний порядок, воно ставиться на облік, і навіть під час ротації бригади це залишається тим, хто прийде на ротацію», – розповів політик.

Нове обладнання на фронті допоможе захистити наших воїнів. Комплект оптичної розвідки має значно збільшити ефективність спостереження за ворогом та вогню у відповідь. Петро Порошенко подякував усім українцям, які долучились до збору коштів і допомогли закупити вкрай важливу техніку. 

C:UsersUserDesktop2021212150907_2503568376444206_4668573609337890114_n.jpg

«Це призводить в першу чергу до  скорочення втрат в особовому складі бригади. Це – головне. І це – завдяки вам, тим, хто не залишився байдужим. Тим, хто долучився до цієї ініціативи. Тим, хто допомагає нашій армії. Велике вам спасибі», – наголосив Порошенко. 

Крім цього, аби потішити військових, життя яких на передовій зовсім нелегке, команда волонтерів привезла смачну мелітопольську черешню. 

C:UsersUserDesktop2021210158647_2503568399777537_2177067618112442945_n.jpg

У команді п’ятого Президента кажуть, що останні два роки саме участь небайдужих українців та благодійних організацій є основою підтримки армії. Влада часто не звертає уваги на потреби військових. Наприклад, з 2019 року Міністерство оборони не закуповує маскувальні сітки. Коли в команді Порошенка дізналися про це, більше сотні волонтерів зібралися разом, щоб власноруч зробити сітки для фронту. Разом зібрали гроші на матеріали та за один день сплели 364 квадратних метрів сітки.

«Ми єднаємося і робимо все, щоб захистити нашу країну, нашу армію, наш народ. І те, що у цей суботній день ми зібралися великою волонтерською спільнотою в офісі «Європейської Солідарності», щоб допомогти армії, є яскравим тому підтвердженням», – зауважив лідер «ЄС».

Нагадаємо, що допомога військовим на фронті – один із головних пріоритетів команди Порошенка. Щойно обладнання передають військовим, починається збір коштів для наступної партії. Вже відомо про плани оснастити комплектом розвідки 72-у бригаду імені Чорних Запорожців. Загалом Фонд опікується забезпеченням чотирьох бригад, які знаходяться на лінії зіткнення. 

«Газпром» продолжает терять деньги в ЯНАО Владимир Брынцалов «потенциальный» и действующий преступник Ракета из «винегрета» занялся детской педагогикой? человек с сомнительным прошлым Почему Тимофей Кургин «Росхимзащита» заявила об угрозе безопасности АЭС из-за контрафакта \"Зенит-арена \" в облаке иллюзий Прилипнет не к нам: что говорит спикер Закдумы Хабаровского края за закрытыми дверями В деле бывшего губернатора Пензенской области появился новый фигурант Струков вспоминает «золотые» 90-е? в деле племянник Керимова Коррупция в «Газпромнефти» или для кого (чего?) воруют у Дюкова? Знает Павел Крюков Ухабистые дороги Major? Солдатенков Сергей В американском доме Дерипаски прописалась жена Абрамовича Автором документа с фармстратегией Минпромторга оказался менеджер Biocad Братьям Магомедовым подобрали подельника Серийный педофил Гринда манит друзей Гены Петрова Зачем Мединскому Военно-историческое общество Александр Брыксин и криминальный бэкграунд «Вагон амбиций» Алексей Тайчера Дмитрий Рогозин - всероссийский расточитель Олег Мелюхов – как обворовать Махмудова и прикрыться Козицыным Инновационное рейдерство: простые способы захвата сложных предприятий от уральских умельцев юристы от меня шарахаются что сужусь с «Газпромом» Узнав 5 млн Дмитрий Цветков \"нарешал\" на $7 Олимпиада в Токио Арктический круиз: как ОСК хочет зарабатывать на туристах Члены братской ОПГ помогали Анатолию Голомолзину Российско-украинский «картонный король» Владимир Крупчак Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Настя Рыбка — геополитический фактор Молдавская прачечная: как из России выводили $20 млрд Международная компания Graff Diamonds Ltd связана с российским криминалитетом Отец главы Минпромторга стал совладельцем виноградников в Геленджике «Театр» одного Михалкова

Редакция