News:

Робота в кайф: Наркозалежні очолюють державні підприємства України.

09.04.2021

Робота в кайф: Наркозалежні очолюють державні підприємства України.

У Києві на залізничному вокзалі затримали громадянина України з контрабандною партією кокаїну.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановили, що житель Київської області незаконно ввіз на територію України з країни Європейського Союзу близько 350 г кокаїну. Далі залізничним сполученням "Львів-Київ" чоловік перевіз наркотичний засіб до центрального вокзалу Києва, де його затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

"Вартість вилученого наркотичного засобу становить близько 50 тис. доларів", - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про повідомлення чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

При затримані у громадянина, окрім наркотиків, також був виявлений список замовників «зілля». Серед інших, в списку виявились люди з «верхівки влади» та керівники великих державних підприємств.

До прикладу, серед замовників був міністр інфраструктури Владислав Криклій, та його товариш та підлеглий, заступник Генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку міжнародного аеропорту «Бориспіль» Георгій Зубко.

Дана інформація не стала сенсаційною, так як в ЗМІ вже досить давно обговорювали тему вживання наркотиків міністром, та його товаришами.

Багато підлеглих Георгія Зубко добре знали про його залежність від наркотиків. Їх керівник «під кайфом» підписував будь-які документи. І деякі цим користувались.


Періодично, при зустрічах с Криклієм, вони, зачинившись в кабінеті, приймали наркотики разом. Після цього Георгій Зубко говорив підлеглим, що до нього прийшли геніальні ідеї щодо розвитку аеропорту «Бориспіль», і лише через це варто «нюхати».

 Але, нажаль, наркотики впливають інакше. Значно небезпечніше, ніж просто «геніальні ідеї». Зрозуміло, що залежність від психоактивних речовин (наркотиків) — це дуже важке хронічне захворювання. І що б позбавитися цієї залежності, потрібна не лише велика сила волі, але й підтримка і розуміння оточуючих його людей. Бо людина, яка давно і регулярно їх приймає, не може, не лише адекватно мислити, але і, як в даному випадку, призвести до катастрофічних наслідків. 

Адже, аеропорт «Бориспіль» це режимний об’єкт, і керівники його підрозділів мають доступ не лише до державної таємниці, а і до інформації, що прямо впливає на безпеку. Безпеку, як перших осіб держави, що користуються авіатранспортом, так і до загальнодержавної безпеки.

Було б правильно і логічно, при призначені на посаду в такі режимні підприємства, проводити тест на вживання наркотиків. Але, нажаль у тих, хто може приймати такі правила, самі мабуть мають «рильце в білому».

Від редакції. 

Дуже сподіваємось, що служби, які відповідають за безпеку в нашій країні, приймуть до уваги зазначену інформацію та проведуть незалежну та неупереджену перевірку викладених фактів, і прозвітують перед суспільством, щодо результатів такої перевірки.

США-Россия Анна Щерба запрещенная символика Войнова Мария Якубович Юлия Лекхим Юрушев Леонид Степанов Игорь слоны Матвиенко Сергей Литинецкая Мария Расхитителю «Роснефти» грозят убийством Ильдар Узбеков оказался плохим зятем для Александра Щукина Банкир Костин нашел лишний миллиард для рейдера Винокурова На Кубани в связи с делом родственника Робсона арестован крупный застройщик Юрий Оганян Депутат «без уголовного прошлого» Анатолий Бифов хочет вернуть себе титул «водочного короля» Почему самураи из фирм «Dentsu Aegis Network» и «Action» под японской крышей становятся обнальщиками Кочнев Александр Кириенко Владимир Зорькин Валерий Зиринов Сергей Душутин Алексей   Арсен Аваков Гинер Евгений Анисимов Василий Аксенов Сергей Валерьевич Голубицкий Вениамин Орлов Алексей Бурлаков Денис Макаров Игорь Лихачев Алексей Азатян тасует кадры АНАТОЛИЙ ПАХОМОВ ОТДАЛ СОЧИ МАФИИ «Меркатор»: бюджет Москвы «пилит» международная мафия Коньков Павел Колесников Борис Кацыв Денис Пётр Валерьевич Осипов Карапетян Саак Исаев Юрий

Редакция