News:

SpaceX готова вивести на орбіту український супутник: стала відома вартість

05.03.2021
Супутник виведе на орбіту ракетоносій Falcon 9 — SpaceX готова вивести на орбіту український супутник: стала відома вартість

Супутник виведе на орбіту ракетоносій Falcon 9

Об этом сообщает АРМС ДАТАПереговори між Україною економічного розвитку за участі команди Держкосмосу з SpaceX тривали з грудня 2020 року


Компанія SpaceX американського мільярдера Ілона Маска погодилася запустити на орбіту український супутник «Січ 2-1». Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією.

Про це розповів голова парламентського комітету економічного розвитку Дмитро Наталуха на сторінці у Facebook.

Переговори між комітетом економічного розвитку за участі команди Держкосмосу з SpaceX тривали з грудня 2020 року. Минулого тижня компанія Маска дала згоду на запуск супутника за 1 мільйон доларів.

«Умови контракту попередньо узгоджені й в України відтепер є можливість підписати договір на пускові послуги з американською компанією. Ціна контракту – 1 млн доларів, що є надзвичайно приємною для України ціною та у восьмеро нижчою за ту, яка була запланована з самого початку», – заявив нардеп.

Крім того, помічник голови комітету економічного розвитку Євген Рокитський розповів «РБК-Україна», що SpaceX підтвердила можливість запуску супутника Січ 2-1 у грудні 2021 року. Супутник виведе на орбіту ракетоносій Falcon 9.

Нагадаємо, у лютому віцепрем’єр Олег Уруський заявив, що Україна планує цього року вивести на орбіту власний супутник «Січ 2-1».

Також повідомлялось про те, що президент України Володимир Зеленський запросив власника компаній SpaceX і Tesla, американського мільярдера Ілона Маска відвідати Україну і оглянути музей космонавтики у Житомирі.

Читайте також статтю:
  • Космос викликає Зеленського. Що задумав президент і чи можна це реалізувати?


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/spacex-gotova-vivesti-na-orbitu-ukrajinskiy-suputnik-stala-vidoma-vartist-740594.html”

США-Россия Анна Щерба запрещенная символика Войнова Мария Якубович Юлия Лекхим Юрушев Леонид Степанов Игорь слоны Матвиенко Сергей Литинецкая Мария Расхитителю «Роснефти» грозят убийством Ильдар Узбеков оказался плохим зятем для Александра Щукина Банкир Костин нашел лишний миллиард для рейдера Винокурова На Кубани в связи с делом родственника Робсона арестован крупный застройщик Юрий Оганян Депутат «без уголовного прошлого» Анатолий Бифов хочет вернуть себе титул «водочного короля» Почему самураи из фирм «Dentsu Aegis Network» и «Action» под японской крышей становятся обнальщиками Кочнев Александр Кириенко Владимир Зорькин Валерий Зиринов Сергей Душутин Алексей   Арсен Аваков Гинер Евгений Анисимов Василий Аксенов Сергей Валерьевич Голубицкий Вениамин Орлов Алексей Бурлаков Денис Макаров Игорь Лихачев Алексей Азатян тасует кадры АНАТОЛИЙ ПАХОМОВ ОТДАЛ СОЧИ МАФИИ «Меркатор»: бюджет Москвы «пилит» международная мафия Коньков Павел Колесников Борис Кацыв Денис Пётр Валерьевич Осипов Карапетян Саак Исаев Юрий

Редакция

Email: gipoteza.pr[email protected]