News:

Батько бив палицею і хотів позбутися: спливли моторошні факти про дитинство Путіна

14.02.2020

Вітчим нинішнього президента Росії Володимира Путіна сильно бив його. За словами сусідів, його "били палицею і рукою".

Об этом сообщает Роспрес

Подробиці про дитинство російського лідера розповіла польська журналістка Кристина Курчаб-Редліх в інтерв’ю "Белсат". За її словами, ситуація загострилася після того, як мати Путіна завагітніла від вітчима.

Новини
"Якщо вже пішла така п’янка..." Невзоров жорстко потролив Путіна через Бога в конституції

"До пори до часу це ще можна було якось пережити, але потім вже ні. По-перше, цей батько його просто жахливо бив. Він випивав і лупив палицею і рукою до такої міри, що сусіди, яких розпитували журналісти потім грузинські, навіть російські, розповідали про те, до якої міри Вова був там занедбаний, бідний. Деякі йому допомагали. Але ви не можете собі уявити, що таке позашлюбний син на Кавказі – і для матері, і для дитини. Він був там дуже нещасним", – розповіла журналістка.

Коли Володимир підріс, він записався на самбo, самооборону без зброї, де є елементи дзюдо, щоб бути в змозі захистити себе.

"Навіть потім я питала знайомого, який був його другом там в Грузії, про те, чим вони займалися. Перш за все він говорив: "Вовчик дуже любив битися". Він був мовчазний, дуже замкнутий, всі так кажуть. Він був дуже самотній і голодний дуже часто, дуже погано одягнений. Все, що його радувало, це рибалка", – розповіла журналістка.

Вона додала, що Путін ловив рибу в тій же річці, в якій ловив її Сталін. Це річка Кура.

"Взагалі вони були недалеко. Сталін з Горі, а Метехі в 30 кілометрах від Горі. Коли він ще там жив, в кожному будинку був портрет Сталіна. Так що він дивився на цей портрет з самого дитинства", – підкреслила журналістка.

За її словами, вітчим Осепашвілі до такої міри хотів його позбутися, що навіть його сестра вивезла дитину в Тбілісі до якогось бездітного полковнику – і Віра Миколаївна зрозуміла, що там йому не жити.

"Неохоче вона відвезла його назад до своїх батьків в Терьохіна, де був їхній будинок. Коли вона з ним розлучалася, то ніколи не думала, що розлучається на все життя. Віра Миколаївна згадує, що він плакав, був дуже нещасний. Вона завжди додає: "я так не хотіла повертатися в Грузію, я так хотіла вчитися, але там уже були діти", – додала Курчаб-Редліх.

Матері Путіна довелося залишити його під Уралом і повернутися в Грузію. Тоді дідусь і бабуся вирішили, що дитину досить перекидати.

"Це місто було повние Путіних. У них були бездітні родичі в Ленінграді в віці. Ця жінка, дружина їх родича Путіна, дуже хотіла дитину", – повідомила журналістка.

Після цього Володимира у віці 10 років вислали в Ленінград.

Спливли моторошні факти про дитинство Путіна

Спливли моторошні факти про дитинство Путіна

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в біографії Путіна знайшли раптові "білі плями". У Кремлі заплуталися, кажучи про батьків глави РФ.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/batko-biv-palitseyu-i-hotiv-pozbutisya-splivli-motoroshni-fakti-pro-ditinstvo-putina.htm”