News:

До осені 2020 року має запрацювати електронний кабінет арбітражного керуючого

14.02.2020
65dc601d8e83f23cdbc1ab61f9029767b7c85276

«Це обов’язок, вказаний в Кодексі з процедур банкрутства. Мін’юст повинен розробити веб-портал, основним користувачем якого буде арбітражний керуючий. Сам кабінет буде на порталі займати лише одну зі сторінок», — розповіла Коломієць.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Вона зазначила, що, фактично, це можливість для перевіряючого від Мін’юсту отримати доступ до усієї необхідної інформації, документації, справ арбітражного керуючого. Для останнього, це не тільки можливість ведення документообігу, а також доступ до реєстрів, що йому потрібні.


«На сьогоднішній момент ми з НАІС (Державне підприємство „Національні інформаційні системи“) вже продумали як це все має виглядати. Також вислухали основні побажання Національної асоціації арбітражних керуючих. Отже, у міністерства вже все готове, і є чіткі строки виконання наших завдань і обіцянок. Створення електронного кабінету має бути завершене до осені поточного року», — додала заступник.Джерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/do-oseni-2020-roku-maye-zapracyuvati-elektronnij-kabinet-arbitrazhnogo-keruyuchogo.html”

От Роскосмоса до ТСЖ. История одной российской чиновницы. Светлана Григорьевна Алябьева депутат Горелкин самоізоляція Памфилова Элла Центризбирком Ректор-кандидат Наталья Починок попалась на воровстве диссертации Бобров Станислав Войтович: «молочник» с кислой репутацией МАГДЕЕВЫ ПОМОГЛИ СЕМЬЕ РИНАТА ХАЙРОВА УКРАСТЬ «АЛЬТАИР» Вся бурбакова рать. Максим Бурбак и его мафиозный клан Наиля Аскер-Заде и Андрей Костин устраивают оргии Судимый рейдер Станислав Кондрашов и покойный беглец Денис Вороненков: расследование западных СМИ «Континиум» обзавелся большой трубой за спиной у кредиторов Кенес Ракишев заплатил $2 миллиона за ночь Атем ОП Киреев Денис Єрмак Комарівка Андрій Прокопенко Лукашенко Александр листья пластиковые момент клей березка контент мобильный Павел Ливинский хочет взять на личный подряд энергосистему страны Связь Синяговского с вором в законе Тамазом Новороссийским call-центр Игорь Уманский   аналіз Есть у нас в стране такой рейдер Кондрашов Станислав Дмитриевич Семья днепровских олигархов Мишаловых обогатится в Полтаве Денис Шмигаль Некрасов Андрей Сергей Михайлов (Михась) злиття розшук Вінниця Подельник Серея Собянина по распилу бюджета дает показания против мэра Уголовный шлейф застройщиков вывел на Сергея Собянина

Редакция