News:

Маніпуляції на ринку: "Енергоатом" погрожує зупинити постачання електроенергії населенню

14.02.2020

Через маніпуляції на ринку електроенергії, які стали можливими завдяки "схемі Геруса", НАЕК "Енергоатом" погрожує зупинити постачання струму населенню. Про це написав народний депутат України, перший заступник комітету з питань енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко на своїй сторінці в Facebook та оприлюднив копії звернень керівника НАЕК "Енергоатом" до міністра енергетики та захисту довкілля і голови НКРЕКП.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Черговий скандал з багатомільярдними махінаціями на Енергоринку ім. Геруса набирає обертів. Вимивання мільярдів гривень споживачів з ринку на користь спекулянтів призвело до катастрофічних нерозрахунків з генерацією, в першу чергу з Енергоатомом.

Цими листами Енергоатом попереджає Міністра та НКРЕКП про призупинення постачання е/е за спеціальними обов’язками. Грайтеся далі, незалежні ви наші під патронатом "слуги народу Г.", – написав Кучеренко.

Новини
"Енергоатом" вимагає від АМКУ розслідувати маніпуляції імпортерів електроенергії з Росії

Зокрема в наведених Кучеренком зверненнях НАЕК "Енергоатом" повідомляє, що через заборгованість ДП "Гарантований покупець", яка становить понад 900 млн грн, "Енергоатом" призупиняє продаж електроенергії останньому з 12 лютого 2020 року, обмежуючи його на 25% від запланованого обсягу, до повного погашення цієї заборгованості.

Нагадаємо, раніше Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що на ринку електроенергії організували торгівлю повітрям і маловідомі компанії заробляють мільйони завдяки схемі, яку пролобіював голова енергетичного комітету парламенту Андрій Герус. А також заявив, що вимагає від НКРЕКП, АМКУ та правоохоронних органів розслідувати зловживання на ринку електроенергії.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!



Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/manipulyatsii-na-rinku-energoatom-pogrozhue-zupiniti-postachannya-elektroenergii-naselennyu.htm”

депутат Горелкин самоізоляція Памфилова Элла Центризбирком Ректор-кандидат Наталья Починок попалась на воровстве диссертации Бобров Станислав Войтович: «молочник» с кислой репутацией МАГДЕЕВЫ ПОМОГЛИ СЕМЬЕ РИНАТА ХАЙРОВА УКРАСТЬ «АЛЬТАИР» Вся бурбакова рать. Максим Бурбак и его мафиозный клан Наиля Аскер-Заде и Андрей Костин устраивают оргии Судимый рейдер Станислав Кондрашов и покойный беглец Денис Вороненков: расследование западных СМИ «Континиум» обзавелся большой трубой за спиной у кредиторов Кенес Ракишев заплатил $2 миллиона за ночь Атем ОП Киреев Денис Єрмак Комарівка Андрій Прокопенко Лукашенко Александр листья пластиковые момент клей березка контент мобильный Павел Ливинский хочет взять на личный подряд энергосистему страны Связь Синяговского с вором в законе Тамазом Новороссийским call-центр Игорь Уманский   аналіз Есть у нас в стране такой рейдер Кондрашов Станислав Дмитриевич Семья днепровских олигархов Мишаловых обогатится в Полтаве Денис Шмигаль Некрасов Андрей Сергей Михайлов (Михась) злиття розшук Вінниця Подельник Серея Собянина по распилу бюджета дает показания против мэра Уголовный шлейф застройщиков вывел на Сергея Собянина Сарни

Редакция