News:

На обкладинці Time із Зеленським використали хакерський термін – ЗМІ

06.12.2019
Стаття називається «The Man in the Middle», що означає схему популярної хакерської атаки.

Володимир Зеленський перший президент України, який з’явився на обкладинці Time / facebook.com/Iuliia Mendel

Авторитетний американський журнал Time присвятив головну статтю номера президенту України Володимиру Зеленському та виніс його фото на обкладинку. Журналісти використали для обкладинки хакерський термін

Об этом сообщает http://x-rest.com.ua

Про це пише Liga Tech.

Стаття називається «The Man in the Middle». Автори матеріалу пояснюють такий заголовок тим, що в політичному сенсі Зеленський опинився між президентами Володимиром Путіним і Дональдом Трампом.

Але, крім цього, Man in the Middle — це також схема популярної хакерської атаки. Вона означає, що в середині каналу між двома учасниками міститься елемент, що прослуховує і змінює ланцюжок комунікації, пише видання. Таким чином Man in the Middle є визначальним елементом у спілкуванні інших учасників. Крім цього, він може змінювати комунікацію на свою користь.

Раніше в інтерв’ю Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza Зеленський заявив, що у будь-якому випадку не почне повномасштабну війну на Донбасі.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10784354-na-obkladinci-time-iz-zelenskim-vikoristali-hakerskiy-termin-zmi.html”