News:

Правоохоронці з різних областей України переймали досвід поліцейських офіцерів громади Дніпропетровщини

06.12.2019

В ході візиту правоохоронці відвідали Юр’ївську, Вербську, Богданівську та Миколаївську територіальні громади.

Керівники структурних підрозділів Харківської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської областей 4 грудня відвідали об’єднані територіальні громади Павлоградського району, щоб познайомитись з роботою поліцейських офіцерів громади.

«Позитивний досвід громад Павлоградського району остаточно переконав їх підтримати цей проект та впровадити його у своїх областях», йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції Дніпропетровської області.

Нагадаймо, з 29 травня на Дніпропетровщині запрацював пілотний проект «Поліцейський офіцер громади». На території обслуговування Павлоградського відділу поліцейські офіцери громади несуть службу в чотирьох об’єднаних територіальних громадах.

Правоохоронці працюють у тісній взаємодії з об’єднаною територіальною громадою та орієнтовані на її потреби. Поліцейський весь час знаходиться на території ОТГ та має змогу швидко реагувати на повідомлення громадян, брати активну участь у житті громади. Значна частина роботи поліцейського направлена на профілактику правопорушень, відвідування навчальних закладів та проведення тематичних уроків.

В ході візиту колеги відвідали Юр’ївську, Вербську, Богданівську та Миколаївську територіальні громади, де мали можливість познайомитися і поспілкуватися з поліцейськими офіцерами та головами громад.

Основні питання, які цікавили представників делегації такі: яким чином налагоджена співпраця з населенням, з представниками місцевої ланки влади, залучення поліцейських до виконання інших службових завдань, оснащення поліцейської станції необхідним обладнанням (оргтехнікою, канцелярією, пальним).

Також гості дізналися, як здійснюється документообіг, як планується робота та інші важливі аспекти роботи.


Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/read/48029”