News:

МАНІПУЛЯЦІЯ СВІДОМІСТЮ АБО ПОЛІТИЧНИЙ ПІАР

29.11.2019

7 листопада 2019 р., в численних відео сюжетах ЗМІ та в соціальних мережах була подана спотворена інформація про так зване «побиття» мешканців гуртожитку за адресою м.Київ вул. Польова, 19/8 " ТІТУШКАМИ".

Правоохоронці поводили себе також як то кажуть не по християнськи. До появи першої крові вони просто спостерігали за безладом із вікна автобусів спецпрезначенців, а потім поспішати до виконання своїх прямих обов’язків шляхом найменшого опору, взяти під арешт працівників охоронної фірми прямо з машини швидкої допомоги.

Журналісти направили інформаційні запити до поліції, попросили коментарі у посадових людей і закликали нарешті розібратися у цій історії, крапку у якій мали поставити вже давно, згідно з вироком суду. Натомість досі одні знаки оклику, звинувачення законного власника у рейдерстві та не допущення його до будівлі., вимагання квартир у приватну власність, шантаж. І головне, люди продовжують жити в аварійному гуртожитку, жадібність настільки запаморочила їм голову, що вони навіть не розуміють що наражають себе і свої сім»ї на небезпеку.

Журналісти продовжать розслідування та пильно слідкуватимуть за ситуацією, аби у цій історії все ж перемогла Феміда.

спортсменка квартирний злодій Броди кем есть на самом деле этот алкаш и извращенец Развод Айдана Карибжанова показал ексгумація Денис Чаленко ракета Нептун экспортно-импортный банк медстрахование Альфа Страхование Сергей Верланов крышует львовского налоговика Ореста Витыка ФИДЕ шахи Дмитрий ФИрташ умудрился находясь в бегах и под арестов приумножить состояние подмывание подмывалка горка Локомотив MMA/Единоборства колледж ліва ідеологія Местатель Максим Нефедов и крышевании котнрабанды на таможне но кто теперь защитит его? Кенес Ракишев смог защитить Жанну Ким Верланов готовит повышение для скандального львовского налоговика - журналист судебные дела Єврейський глиняний будинок Сакральная география Гайдай арестанты Венецианская комиссия культурный код Кабинет Министров Украины Зюганов Геннадий Хахалева Елена   операция Ректор-плагиатор Борис Елисеев не прочел даже собственную диссертацию досвід офіцери громади

Редакция