News:

В Палаті представників США ухвалили рішення по імпічменту Трампу

13.01.2021

У середу, 13 січня, в Палаті представників США розглянули проект резолюції про оголошення імпічменту президенту Сполучених Штатів Дональду Трампу. Конгрес США підтримав резолюцію про початок процедури імпічменту Трампу, дане рішення підтримали 221 конгресмен.

Об этом сообщает Компромат СНГ


Онлайн-трансляцію дебатів і проведення процедури голосування вів телеканал CNN.


Президента Трампа звинувачують у підбурюванні громадян до штурму будівлі Капітолія, який стався 6 січня.


Голосування в Конгресі 13 січня — друга спроба імпічменту Трампу, однак у відповідності до американського законодавства глава США, найімовірніше, зможе залишитися на своїй посаді до закінчення президентського терміну і інавгурації обраного президента Джозефа Байдена 20 січня, оскільки рішення повинен підтримати ще Сенат.


Розглядати імпічмент почали після того, як віце-президент США Майк Пенс відмовив конгресменам від Демократичної партії в застосуванні 25-поправки до Конституції щодо Трампа. Ця поправка дозволила б усунути від влади 45-го президента до інавгурації Байдена.


Для оголошення імпічменту Дональду Трампу в Сенаті за дане рішення повинні віддати свої голоси дві третіх сенаторів.


Як повідомляв "Апостроф", учасники штурму Капітолію 6 січнямогли готувати розправу над конгресменами, ФБР розслідує всі обставини.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2021-01-13/v-palate-predstaviteley-ssha-prinyali-reshenie-po-impichmentu-trampu/220133”