News:

Музей Революції Гідності біля Майдану, який Порошенко пообіцяв побудувати ще в 2016 так і не збудували

19.11.2020

Проте вкрасти 111 мільйонів гривень не забули

На третю річницю Революції Гідності Президент Петро Порошенко пообіцяв, що музей-меморіал Революції Гідності побудують на алеї Героїв Небесної Сотні.

"Цей музей повинен бути сучасним, він повинен дивитися в майбутнє, і він повинен бути розташований на земельній ділянці за адресою алея Героїв Небесної Сотні... На території, яка безпосередньо прилягає до місця загибелі активістів під час Революції Гідності", - сказав президент.

Президент заявив, що за музеєм буде закріплена ділянка на алеї Героїв Небесної Сотні, 3. "Необхідно вирішити питання з виділенням земельної ділянки. Це питання досі не вирішене, тому що нібито є кілька судових рішень про передачу її в різні роки різним власникам, в тому числі і приватним", - сказав він.

Минуло 4 роки….на місці музею і досі котлован. При цьому фірмі-забудовнику заплатили вже 111 мільйонів бюджетних гривень за те, що вони не зробили абсолютно нічого.

До речі, тендер на проведення реконструкції виграла така собі ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно виробнича майстерня «Україна-реставрація». Всі роботи повинні були бути виконані до серпня 2019 року.

          Проте, в найкращих традиціях останнього пятиріччя – пройшло 2 роки і ні авансу ні ремонту немає. До того ж, ухвалою Київського апеляційного суду від 20.06.2019 накладено арешт на земельні ділянки, на яких розміщено меморіал та заборонено вчиняти будь-які дії, які можуть призвести до знищення доказів обставин вчинення злочинів 18-20 лютого 2014 до завершення слідчих дій.

          Дані обставини чудово зіграли на руку директору Музею революції гідності Пошивайло І. В. його заступнику Моргун О.А. та директору ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно виробнича майстерня «Україна-реставрація» Гайдей В.А., які за кришування колишньої влади розікрали більше 100 мільйонів гривень.

         Ось так колишня влада виконувала свої обіцянки.

Сергей Маркелов Константин Пономарев Росоткатнадзор Светланы Радионовой. Звезда Сечина и Кобылкина «навела» ФСБ на Мишустина и Белозёрова Республика Башкортостан РКСБ Артур Герасимов космическая одиссея недра  Госгеонедра  Константин Марьевич пропажа Офицер Брайан Сикник \"Отрицательные капиталы\" Валерия Ковалева TKEY DMCC И ИХ TKEYCOIN: СКАМ БЕЗ ПРУФОВ. А ПО ФАКТУ – ОБЫЧНОЕ НАДУВАТЕЛЬСТВО «Короли газа» Арашуковы помогли замять дело «короля водки» Бифова Теги: Електромобілі Ноябрьск Агент Казбек KDD Group N.V. якого розшукує Інтерпол политика / видео Теги: продукти Дайджест компания BioNTech мРНК-вакцина черепа Досье на криминального «авторитета» Кургина самолет президента Прокудин Кирилл Милейко Сергей Шальнов Игорь энергоэффективность  спиртзаводи футбольный клуб Зенит федот тумусов Витренко Юрий  протести в Білорусі міліція иконы

Редакция